ÇELİK TELLİ PLASTİK MÜHÜRLER

Kelebek Mühür birçok sektör için uygulanabilir pratik bir üründür. Kullanıma hazır olarak sevk edilir ve sayaçlardan gümrüklere, tırlardan askeri birliklere kadar pek çok noktada çözüm sunar. Ultrasonik kaynak ile güvenliği arttırılmış tasarıma sahiptir.

Müdahale edilemez, Kullanıma hazır montajlı, Polikarbonattan mamul, sağlam, dayanıklı gövde, Çeşitli renklerde iç parça, İç parçanın çıkmasını engelleyicek şekilde sıvama kapak, Mühür üzerine lazer ile seri numarası ve firma adı, İstenilen ölçülerde galvaniz ve paslanmaz çelik tel

Uygulama Alanları: Elektrik Sayaçları, Su Sayaçları, Gaz Sayaçları, Taksimetreler, Telefon Ankesörleri, Petrol ve Yağ Tankerleri, Depolar

Sonraki Ürün

METAL KLİPSLİ PLASTİK MÜHÜRLER

  • Yuvarlak Kuyruklu: 3,7 mm kuyruk çapı, 300 mm, 400 mm ve 500 mm boy
  • Yuvarlak Kuyruklu: 2 mm kuyruk çapı, 300 mm ve 400 mm boy
  • Yassı Kuyruklu: 7,5 mm kuyruk genişliği, 330 mm ve 430 mm boy

"Koparma Çizgili" veya "Koparma Çizgisiz" seçenekler, Çelik klips sayesinde ekstra güvenlik, Lazer ile logo ve seri numarasi baskı imkanı, Mobil uygulamalar için barkod opsiyonu (Code128, Code39 vs.).

Polipropilen malzemeden üretilmektedir. Kilit gövdesinin elastikiyeti yüksek ve kopmaya karşı dayanıklıdır.

Uygulama Alanları: Depo Kapıları, Posta İşletmeleri, Kurye Şirketleri, Marketler, Bankalar, Pazarlama Şirketleri, Nakliye Şirketleri, Akaryakıt Tankerleri

Sonraki Ürün

BONCUK KİLİTLİ PLASTİK MÜHÜRLER

T002 Mini Mühür

Toplam uzunluğu 190 mm, kuyruk uzunluğu 150 mm ve kilitlenebilir kısmın uzunluğu 105 mm, Küçük boyutlu malzemelerin kilitlenmesinde kullanılır. Gövde polietilen malzemeden, kilitlemeyi gerçekleştiren iç parça ise poliasetal malzemeden üretilmektedir. Kilit gövdesinin elastikiyeti yüksek ve kopmaya karşı dayanıklıdır.

T005 Midi Mühür

Toplam uzunluğu 320 mm, kuyruk uzunluğu 270 mm ve kilitlenebilir kısmın uzunluğu 250 mm, PP veya PE malzemeden üretilmektedir. Kilit bölümünde poliasetal malzemeden imal edilen kilitleme boncuğu bulunmaktadır. Mühür gövdesinin elastikiyeti yüksek ve kopmaya karşı dayanıklıdır.

Sonraki Ürün

KENDİNDEN KİLİTLİ MÜHÜRLER

T003 Süper Mühür

İNCE KUYRUK: Kuyruk genişliği 2,5 mm, toplam uzunluğu 130 mm, 170 mm ve 230 mm olmak üzere üç değişik boydadır.

ORTA KUYRUK: Kuyruk genişliği 3,6 mm, toplam uzunluğu 180 mm, 280 mm, 330 mm ve 400 mm olmak üzere dört değişik boydadır.

Kuyruk kısmı kilitleme yuvasına doğru yönde sokulduğunda KİLİTLENİR, ters yönde sokulduğunda GİRMEZ veya KİLİTLENMEZ. Kuyruğun kendi ekseni etrafında 180 derece döndürülerek kilitleme yapılması halinde de aynı sonuç alınır. Bayrak kısmı Polipropilen (PP) malzemeden, kuyruk kısmı Poliamid (PA) malzemeden üretilmektedir. Kilit gövdesinin elastikiyeti yüksek ve kopmaya karşı dayanıklıdır.

Sonraki Ürün

PLASTİK GÜVENLİK KELEPÇESİ

Toplam boyu 540 mm, genişlik 9 mm, doğru uygulama için "GİRİŞ" yazısı, "tek kullanımlık plastik kelepçe" yazısı

Tek veya çok kullanımlıktır, Standart kelepçe anahtarı ile açılabilir, PA ve PP 'den mamul, sağlam, esnek, dayanıklı gövde, Çeşitli renklerde üretim imkanı

Uygulama Alanları: Polis, Jandarma, Özel Güvenlik Firmaları

Başa Dön

İvedik Organize Sanayi Bölgesi Özpetek Sanayi Sitesi 1406. Sokak No: 36 Yenimahalle 06378 Ankara

Eposta : bilgi@temalar.com

Telefon : 0 312 3942980 - Faks : 0 312 3942981 - GSM/WhatsApp : 0 543 8233780